Motto: "W służbie ojczyzny"

Działamy w myśl hasła naszego sztandaru: „W służbie Ojczyzny”, a co za tym idzie aktywnie i z poświęceniem niesiemy pomoc w sytuacjach zagrożenia życia, zdrowia czy mienia ludzkiego. Nasza jednostka posiada bogatą historię i tradycję oraz aktywnie wpisuje się w obecne życie społeczno-kulturalne lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele ciekawych informacji na temat charakteru działalności naszej OSP.

Wieś Młock położona jest w województwie Mazowieckim, w powiecie ciechanowskim, w gminie Ojrzeń. Młock zamieszkuje ok. 350 osób. Miejscowość leży w dolinie rzeki Łydyni, a bezpośrednio przez nią przepływa rzeka Stawnica.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej zrzesza 27 członków czynnych, 3 honorowych oraz 2 wspierających. Spośród członków czynnych 18 posiada uprawnienia do udziału w akcjach pożarniczo-ratowniczych (ukończony kurs podstawowy strażaka-ratownika). Dodatkowo 8 druhów ukończyło kurs ratownictwa technicznego, a 4 z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

ZARZĄD OSP  W MŁOCKU

Prezes - Krzysztof Podlecki